کلینیک چشمخانه اینبار میزبان بازیگر محبوب آقای ابوالفضل پور عرب بود.

آقای ابوالفضل پور عرب٬ هنرپیشه محبوب سینمای ایران در هفته ای که گذشت میهمان کلینیک چشمخانه بودند. میزبانی از ایشان در کلینیک چشم پزشکی چشمخانه باعث افتخار ما بود.

در مدتی که ایشان تحت درمان بودند با روی خوش و اخلاق عالیشان فضای کلینک را پر از انرژی کرده بودند. خوشبختانه درمان ایشان با عالیترین صورت ممکن انجام پذیرفت.

ابوالفضل پورعرب (زاده ۴ آذر ۱۳۴۰ در تهران) هنرپیشه تئاتر، سینما، تلویزیون، ایران است.

وی فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانش سرای هنر است. آقای ابوالفضل پورعرب در تمام سال‌های طلایی دوران بازیگری‌اش پرکار بود و فعال، تا جایی که بعضاً سالی سه یا چهار فیلم روی پرده داشت. با عروس روی پرده درخشید و فیلم‌های خوب بعدی‌اش یکی بعد از دیگری روی پرده می‌رفت. وی در سال ۱۳۶۹ با بازی در فیلم «عروس» به شکل حرفه‌ای وارد سینما شد و به عنوان چهره اول فیلم‌های دهه ۷۰ نقش‌های زیادی بازی کرد. نخستین کار حرفه ای آقای ابوالفضل پور عرب در سینما دستیار کارگردانی فیلم دزد و نویسنده در سال ۱۳۶۴ است. در بازیگری هر چند نخستین بار در نقش کوتاهی در فیلم زخمه ظاهر شد، اما ورود حرفه ای او به عرصه بازیگری در سینما را باید از ۱۳۶۹ و بازی در فیلم عروس برشمرد. وی به خاطر بازی در فیلم عروس در جشنواره نهم فیلم فجر خوش درخشید و در جشنواره پیونگ یانگ (۱۳۷۳) جایزه بهترین بازیگر مرد را گرفت. ابوالفضل پور عرب در سال ۱۳۷۵ و در پانزدهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم مردی شبیه باران جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کرد.

ما در کلینیک چشم پزشکی چشمخانه برای ایشان آرزوی سلامت و طول عمر همراه با عزت داریم.