(OCT (Optical Coherence Tomography

HS-OCT1

این برای ارزیابی دقیق اختلالات ماکولا بسیار ارزشمند است. قبل و بعد‌از عمل‌جراحی کاتاراکت انجام این تست ضروری است.  قبل‌از عمل آب مروارید،برای پیش‌آگهی نتیجه عمل و همچنین در صورت کامل نشدن دید بعد از عمل آب مروارید، برای تشخیص علت کامل نشدن بینایی انجام OCT  در تشخیص کمک کننده است.

HS-OCT2

Oct چشم یک روش تصویر برداری از لایه های مختلف پرده چشم وسر عصب می باشد و با استفاده از امواج نوری، مقاطع تصویر برداری مجزایی را تهیه می کند که عوارض عکسبرداری های دیگر را ندارد.از این دستگاه برای تشخیص و درمان بیمارهای شبکیه چشم مانند سوراخ های ماکولا، تورم (ادم) ماکولا،دژنرسانس سنی ماکولا، رتینوپاتیدیابتیو آبسیاه (گلوکوما) کاربرددارد. وضوح بیشتر تصویر،سهولت کار با دستگاه و تشخیص موثر پزشک جراح را از دیگر مزایای این دستگاه نسبت به دستگاه های تصویر برداری پیشین می باشد.

HS-OCT3

باید توجه‌ داشت که اکثر موارد کشش بین شبکیه و زجاجیه (ویتریورتینال ترکشن) و غشاهای روی شبکیه(مامبران اپی‌رتینال) بدون این وسیله تشخیص داده نمی‌شوند.

باOCT  تمام لایه های شبکیه، عصب بینایی،زجاجیه خلفی و ارتباط آن را با لکه زرد را می‌توان ارزیابی کرد. همچنین در تشخیص انواع تغییرات سنی لکه زرد نقش به سزایی دارد.

درباره | تماس | فرم استخدام | فرم همکاری پزشکان | انتقادات و پیشنهادات

ساعات کاری
شنبه تا چهارشنبه: ساعت ۷:۳۰ الی ۱۹:۳۰ | پنجشنبه ها: ۷:۳۰ الی ۱۵:۳۰

کلینیک چشمخانه یک

تهران٬ خیابان ولیعصر٬
بالاتر از میدان ونک٬ خیابان والی نژاد٬ پلاک ۳۲
تلفن گویا: ۸۸۸۸۴۴۲۵-۰۲۱
درمانگاه: ۸۸۶۷۷۶۵۳-۰۲۱
درمانگاه: ۸۸۶۷۷۶۹۵-۰۲۱
info[at]cheshmkhaneh.com

کلینیک چشمخانه دو (بيمارستان تريتا)

تهران٬ بزرگراه همت،
بعداز تقاطع بزرگراه آزادگان، روبروی دریاچه چیتگر
تلفن گویا: ۴۷۲۴۱۹۰۰-۰۲۱

چشمخانه در شبکه های اجتماعی

کلینیک چشم پزشکی چشمخانه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و از اطلاعات مفید آن بهره مند شوید